خرید ماشین های اوراقی

خرید ماشین های اوراقی در ابتدای این مقاله می توانیم خودرو های فرسوده و خودرو های اوراقی را از یک دیگر تفکیک کنیم. اگر تاکنون نمی دانستید که خودروهای فرسوده با خودروهای اوراقی تفاوت دارند بهتر است که مقاله را دنبال کنید تا با خرید و فروش ماشین های اوراقی بیشتر آشنا شوید.

خرید ماشین های اوراقی

همان طور که در قانون کشور ما وجود دارد به خودرو هایی که مربوط به قبل از سال ۱۳۵۷ هستند خودرو های اوراقی گفته می شود و به همین دلیل می‌ توان آن‌ها را با استفاده کردن از وزنشان خرید و فروش کرد. این خودرو ها در زمره خودرو های فرسوده قرار نمی گیرند زیرا خودروهای فرسوده سال ساخت شان مربوط به سال‌های بعد از ۱۳۵۷ است به این دلیل که ممکن است جدیدترین خودرو ها به علت شرایطی که برایشان پیش آمده است جزو خودرو های فرسوده قرار بگیرند اما ملاک و معیار ما برای خودرو های اوراقی دقیقا همان سال تولید آن ها است یعنی اگر آن ها قبل از سال ۱۳۵۷ تولید شده باشند به آن ها خودروهای اوراقی گفته می شود.

پروسه اوراق شدن را می‌ توانیم در موارد زیر برایتان خلاصه کنیم:

هنگامی که خودرو اوراقی می شود،  آن ها را توسط بالابرها بر روی یک درب بر می گردانند سپس با استفاده کردن از دستگاه های هوا برش موتور، گیربکس و دیگر قطعات خودرو از بدنه جدا می شود و بدنه فاقد هر گونه قطعه ای که قبلاً به آن متصل بوده است می شود. سپس آن را راهی اتاق پرسکاری کرده و به ابعاد ۵۰ در ۸۰ برش می دهند. سپس آن ها را راهی کارخانه ذوب آهن می ‌کنند و اما قطعات جدا شده نیز به اوراقچی های خیابان شوش و شهرستان های دیگر فروخته می شود که این خرید و فروش نیز خود پروسه جالبی دارد.

خرید ماشین های اوراقی

یک خودروی فرسوده و یا اوراقی برای این که دو باره  به دست خریدار برسد باید چند دست بچرخد برای مثال زمانی که  شما نیاز به قطعه ای از خودرو دارید به اوراق مراجعه می کنید و هر کسی قیمت خاص بر روی قطعه ای که دارد می گذارد و به شما اعلام می کند. ممکن است یک فروشنده چراغ بنز را به شما ۱۰۰ هزار تومان بفروشد و فروشنده بعدی روی آن ۲۰۰ هزار تومان قیمت بگذارد این امر کاملاً به انصاف و سلیقه فروشنده بستگی دارد و ربطی به گران بودن آن قطعه و خرید گران تر آن توسط فروشنده ندارد .

برای مثال موتور و گیربکس خودروها را به صورت کیلویی خرید و فروش می‌کنند البته که در این میان سلامت آن ها نیز برای خریداران مهم است اما قطعات دیگری مانند فنر ها و کمک ها و همچنین قطعات جلوبندی به صورت دانه ای خرید و فروش می‌ شود که قیمت آن ها بر اساس سلامتشان تایید می‌ شود و اگر این گونه قطعات هم سالم باشند می توان آن ها را با همان روش وزن کردن به خرید و فروش رساند البته هرگز فراموش نکنید

خرید ماشین های اوراقی

که هر کسی نمی‌تواند به این قبرستان های خودروها ورود پیدا کند و قطعه ای که میخواهد را خریداری کند چرا که درون قبرستان قطعات به صورت عمده خرید و فروش می‌شود و اگر شخصی بخواهد برای خودش یک قطعه ای که مورد نیاز است را خریداری کند ناچار است که به اوراقچی های شهر خودشان مراجعه کند چرا که به هر حال این جزو ظرایف کاری یک صنف است. شاید هنگامی که نام اجناس دست دوم به گوش شما برسد به صورت ناخودآگاه از خود بپرسید که چه کسی دنبال جنس دست دوم می‌ رود .

خرید ماشین های اوراقی در تهران

شما می توانید با خیالی آسوده خرید ماشین های اوراقی تان را به ما بسپارید زیرا ما با توجه به قیمت تصویب شده و بهترین و بالا ترین قیمت ممکن ماشین های اوراقی شما را از شما مشتران عزیزمان خریداری می ‌کنیم. ما با اوراق کردن ماشین هایی که دیگر نمی توان از آن ها استفاده کرد و یا استفاده کردن از آن ها برای محیط زیست و هوای شهرمان خطرناک است می ‌توانیم به کاهش درصدی بسیاری از آلودگی هوا و همچنین آلودگی های محیطی کمک کنیم .

خرید ماشین های اوراقی

ما با این روش می توانیم محیط زیست سالم تری را برای خود و کودکان مان داشته باشیم . تنها کافی است که با شرکت ما همکاری کنید و همچنین به دوستان و آشنا هایتان ( اگر ماشین های اوراقی دارند سفارش کنید که هرچه سریع ‌تر آن ها را به فروش برسانند .) لازم به ذکر است که هر خودروی فرسوده ای، هر مدلی که باشد و یا هر برندی که داشته باشد طبق مصوبه دولتی و با قیمت دولتی خرید و فروش می‌شود. ما به شما پیشنهاد می کنیم که افرادی که از این قیمت آگاهی دارند را برای خرید و فروش خودروهای فرسوده تان انتخاب کنید .

شرکت ضایعات کاران برای ایجاد محیط زیست سالم تر و پاک تر تلاش می‌ کند و همچنین باعث می ‌شود که میزان بسیاری زیادی از آلودگی هوا کم کم از بین برود پس ما نیز به شما کمک می‌ کنیم که این کار را انجام دهید و همچنین زباله ها و خودرو های فرسوده یا اوراقی  خودتان را بازیافت کنید تا آینده ای زیبا تر برای کودکان تان به ارمغان بیاورید . برای به فروش رساندن خودروهای فرسوده شما به شما پیشنهاد می‌کنیم که با گروه ضایعات کاران تماس بگیرید .

نویسنده : زهرا فشار